Günümüz iş piyasası, doğası gereği hızlı ve küreseldir.

Gromci Global Lojistik, bu dinamik ortamda müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamalarına yardımcı olan Uluslararası Karayolu Taşımacılığı, Depolama ve Antrepo, Gümrükleme hizmetlerinde 22 yıllık tecrübesiyle uzmanlaşmış çözüm ortağınızdır. Gromci Global Lojistik’in alanında uzmanlaşmış ve çalıştığımız ülkelerin dillerine hakim personelimiz, kendini müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamaya ve her düzeyde operasyonel mükemmelliğe adamıştır. Müşterilerimize navlun hareketlerinde, iş stres noktalarının yönetiminde ve müşteri karlılığı için maliyete genel bakışta ortak olmalarında yardımcı olacak deneyim ve ustalığa sahibiz. Gromci Global Lojistik, müşterilerimizin işlerini işlem düzeyinde günlük olarak yönetir. Genel ulaşım bütçesine daha fazla verimlilik ve finansal değer için yaratıcı ve esnek seçenekler sunarak müşterilerimize çözümlerde ortaklık yapıyoruz.

Misyonumuz

Küreselleşmenin doğası gereği tedarik zincirinin önemli halkalarından biri olan Lojistik sektörünün siz değerli iş ortaklarımızın hedeflerine ulaşabilmesi için hızlı ve güvenilir çözümler sunmaktır.

Vizyonumuz

Sürekli güncelleşen teknoloji ile profesyonel tecrübemizi de kullanarak küresellik ve başarıdan sözü edilen marka olmak.